top of page

Новини та події у групах

IMG_20200205_100714.jpg

05.02.2020. в групі раннього віку №2 "Ягідки" виховптелем Степановою К.М. було проведено відкрите сюжетне фізкультурне заняття 

"ДРУЖБА ДОЛАЄ УСІ ПЕРЕШКОДИ"

 Мета: впроваджувати в роботу з дітьми фізкультурні заняття за обраним сюжетом; розвивати спритність, витривалість, образне мислення, координацію рухів, увагу; вправляти малят у різних видах ходьби (врозтіч, у колоні по одному за вихователем, широкими та дрібними кроками); виховувати інтерес до фізкультурних вправ та рухливих ігор.

IMG_1934_edited.jpg

07.02.2020 музичний керівник Чернишенко І.Г. провела відкрите музичне домінантне заняття з розвитку вокалу з дітьми старшого дошкільного віку

«Школа вокалу для Сніговичка»

Мета:

- продовжувати знайомити дітей з жанрами музики;

- ознайомлювати з мажорним та мінорним ладами;

- продовжувати знайомити з нотами та різними видами руху мелодії (вгору, вниз); розвивати почуття ритму різними видами ритмічних рухів (плесканням, простукуванням, клацанням, тупотінням тощо);

- виконувати дихальні вправи;

- закріпити вміння аналізувати пісню за характером, темпом, силою голосу (динамічними відтінками);

- формувати вміння співати ансамблем, підгрупами та хором;

- стимулювати та розвивати творчі прояви дітей у простих пісенних імпровізаціях.

20200211_100749.jpg

11.02.2020 в групі № 1 "Метелики" вихователем Філоненко В.П. проведено відкрите інтегроване заняття з пріоритетним напрямом з сенсорного розвитку

дітей раннього віку «Доріжки для сестричок»

Мета: розвивати увагу, мислення, сприйняття форм і предметів; виховувати вміння слухати один одного та дорослого, зацікавленість образотворчою діяльністю; ознайомити дітей з новою формою – квадратом; продовжувати вчити групувати предмети за величиною (великий – маленький); закріплювати вміння обводити пальцем контур предмета; вчити дітей прийомом зображення навколишніх предметів (квадрата)
шляхом нетрадиційної техніки малювання – штампування.
IMG_20200212_094735_edited.jpg
IMG_20200213_094540.jpg
IMG_20200213_100756.jpg
DSCN2977.JPG
DSCN3018.JPG
DSCN3023.JPG
DSCN3069.JPG

12.02.2020 в середній групі № 5 "Веселка" вихователем Данілейко Д.О. проведено  інтегроване заняття з пріоритетним напрямом ознайомлення з природним довкіллям «Зимонька-зима»

Завдання з інтеграцією освітніх галузей:

Ознайомлення з природним довкіллям, пізнавальний розвиток: продовжувати вчити дітей помічати зміни в природі взимку, встановлювати причинно-наслідковий зв'язок. Розвивати допитливість, пізнавальну мотивацію

Мовленнєвий розвиток: активізувати словниковий запас дітей; вчити вести діалог із ровесниками, продовжувати розвивати  зв'язну мову, вміння слухати один одного і висловлювати свою думку по темі.

Художньо-естетичний розвиток: закріплювати уміння тонувати папір; розвивати  творчість, образне сприйняття, уяву; викликати позитивний емоційний відгук на продукт діяльності; сприяти розвитку почуттів прекрасного через колективну роботу  “Сюрпризи зими”.

Соціально-комунікативний розвиток:  забезпечити ігрову, пізнавальну, творчу, рухову активність; виховувати партнерські відносини між дітьми; формувати у дітей почуття згуртованості, єдності, колективного позитивного настрою.

Фізичний розвиток:  розвивати і укріплювати фізичне і психічне здоров’я дітей засобами фізкультхвилинки і дихальної гімнастики.

13.02.2020 в середній групі № 5 "Веселка" вихователем Камишанською В.І. проведено  інтегроване заняття з пріоритетним напрямом ознайомлення з природним довкіллям «Зимуючі птахи»

Завдання з інтеграцією освітніх галузей:

Ознайомлення з природним довкіллям: створити сприятливі умови для збагачення життєвих вражень дітей про природу, заохочувати до гри, варіюючи сюжети ігор; учити дотримуватись ігрових правил, приймати найпростіші відповідальні рішення. Закріпити знання дітей про зимуючих птахів. Продовжувати навчати дітей називати та розрізняти птахів (таких як: горобець, синиця, сорока, ворона, снігурі тощо), порівнювати їх будову, величину, виявляти схожості та відмінності, формувати вміння розповідати про них (назва, вигляд, будова тіла, особливості харчування). Формувати культуру пізнавальної, ігрової, практичної діяльності, навичок співпраці, доброзичливості. Виховувати любов до рідної природи, дбайливого ставлення до птахів, викликати у дітей активне співчуття до них, бажання надавати їм посильну допомогу. Вчити працювати з інтелект-картою.

Мовленнєвий розвиток:  Розвивати мовленнєву активність, логічне мислення, уяву. Стимулювати у дітей вживання повних речень; формувати мовленнєве дихання (правильний вдих та видих) дітей. Формувати навички утворювати прикметники, складні слова. Поповнювати словниковий запас словами-назвами зимових птахів; вводити в мовлення дошкільників узагальнюючі слова (птахи, їжа, домівка).

Логіко-математичний розвиток: Закріпити вміння вести пряму лічбу у межах п’яти, уміння розрізняти птахів по росту; вправляти у порівнянні птахів за величиною (ворона більше сороки, синиця менше снігура тощо); викладати зображення від самого великого птаха до маленького й навпаки.

Продуктивна діяльність: навчити дітей конструювати птахів з паперових заготівок, складати колективну композицію.

18.02.2020 в старшій групі № 8 "Сонечко" вихователем Бакановою О.П. проведено  інтегроване заняття з пріоритетним напрямом «пізнавальний розвиток, ознайомлення з довкіллям «Чарівний ґудзик»

Завдання з інтеграцією освітніх галузей

Сенсорно-пізнавальний розвиток:

розширювати знання дітей про ґудзик, про його призначення та необхідність, про однакові та відмінні ознаки (форма, величина, колір, матеріал); проводити елементарні досліди та експериментувати з ґудзиками, зробленими з різних матеріалів; продовжувати вчити самостійно робити висновок; закріпити навички обстежувати предмети за тактильними відчуттями; познайомити з народними прикметами, пов’язаними з ґудзиками; розвивати увагу, творчу уяву.

Розвиток мовлення, ознайомлення з грамотою:

вміти описувати  ґудзик, порівнювати, відповідати на запитання «який»; збагачувати словник складеними словами (різнокольорові), утворювати прикметники від іменників,розвивати зв’язне мовлення, дрібну моторику рук; закріпити літери «Т», «Н», «Г».

Логіко - математичний розвиток:

закріпити вміння вести кількісну пряму, зворотну і порядкову лічбу, викладати числовий ряд; закріпити геометричні фігури, цифри та вміння правильно називати їх; продовжувати вчити орієнтуватись у просторі, виконувати словесні інструкції; розвивати логічне мислення, пам'ять.

19.02.2020 в середній групі № 6 "Дзвіночки" вихователем Христовою В.Є. проведено  інтегроване заняття з пріоритетним напрямом «пізнавальний розвиток, ознайомлення з природним довкіллям «Чудові краплинки»

Завдання з інтеграцією освітніх галузей

Ознайомлення з природою, пізнавальний розвиток:

Уточнювати і розширювати знання дітей про воду, її місце на Земній кулі, її властивості та значення для життя і здоров’я; ознайомити дітей з поняттям «кругообіг води в природі»; удосконалювати навички проведення дослідів і експериментів; розвивати активне пізнавальне ставлення до природи, дослідницький підхід до пізнання властивостей води;
розвивати спостережливість, уміння висувати гіпотези і робити висновки з результатів спостережень і проведення дослідів і експериментів; розвивати слухову і зорову увагу, дрібну і загальну моторику;
виховувати допитливість, дбайливе ставлення до води.

Мовленнєвий розвиток:

Знайомити дітей з  загадками  і приказками про воду;

закріплювати вміння розповідати вірші за мнемотаблицею; формувати вміння граматично правильно будувати речення, висловлювати свою думку; збагачувати словник дітей словами-назвами, що позначають явища природи;  поповнювати активний словник дієсловами, прикметниками, іменниками, що позначають стан води, її властивості;

розвивати фонематичний слух, пам'ять, зв’язне мовлення дітей.

Художньо –естетичний розвиток:

Удосконалювати     вміння     малювати     пензлем, зафарбовувати площину листка всім ворсом;

розвивати дрібну моторику рук;

виховувати посидючість , самостійність та інтерес до малювання.

DSCN3112.JPG
DSCN3138.JPG

20.02.2020 в старшій групі № 7 "Ромашка" вихователем Малишевою К.І. проведено  інтегроване заняття з пріоритетним напрямом «пізнавальний розвиток, ознайомлення із соціумом «Професії людей»

Завдання з інтеграцією освітніх галузей

Ознайомлення із соціумом, пізнавальний розвиток: Закріпити знання дітей про працю дорослих. Уточнити уявлення про найбільш доступні й необхідні для розвитку їх соціального досвіду види праці дорослих. Простежити взаємозалежність у роботі людей різних професій, необхідність виконання своїх трудових обов′язків для отримання потрібного результату. Виховувати відчуття гордості за своїх батьків, повагу до праці дорослих, бажання наслідувати їх у посильних справах.

Вчити працювати з інтелект-картою.

Соціально-комунікативний розвиток: Формувати навички спілкування із знайомими та незнайомими людьми; виховувати почуття радості за свої та чиїсь успіхи, підбадьорювати та підтримувати у різних ситуаціях своїх товаришів, закріпити вміння співпрацювати.

Логіко-математичний розвиток:  Розвивати логічне мислення, вміння висловлювати та доводити свою думку. Продовжувати вчити дітей оперувати цифрами, розв'язувати логічні задачі, визначати суміжні числа; співвідносити число та кількість предметів; формувати вміння орієнтуватися у просторі та часі; розвивати у дітей пам'ять; виховувати стриманість, колективізм та інтерес до математики.

Мовленнєвий розвиток: Активізувати словник дітей назвами професій. Удосконалювати вміння складати творчі розповіді за темою, розвивати зв’язне мовлення. Розвивати у дітей творчі здібності, фонематичний слух; формувати інтерес до праці конкретних працівників тих чи інших професій; поширювати словниковий запас слів. Закріплювати вміння виділяти перший звук у словах; розрізняти м’які та тверді приголосні звуки. Закріпити знання про особливості голосних і приголосних звуків. Продовжувати вчити виконувати звуковий аналіз слів різної звукової структури. Виховувати самостійність, допитливість, бажання досягати заданої мети.

DSCN3191.JPG
DSCN3216.JPG

21.02.2020 в старшій групі № 7 "Ромашка" вихователем Дробіною К.Р. проведено  інтегроване заняття з пріоритетним напрямом «пізнавальний розвиток, ознайомлення із соціумом «Вітаміни»

Завдання з інтеграцією освітніх галузей

Валеологічно-пізнавальний розвиток

Поглибити знання дітей про те, що в кожному продукті є вітаміни, про їх лікувальні властивості та значення для здоров’я людини. Розвивати увагу, мислення, пам’ять шляхом проблемних запитань, дидактичних ігор, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки. Формувати основи валеологічної культури, а саме: сформувати розуміння того, як вітаміни впливають на організм людини; закріпити знання про їх користь і значення вітамінів для здоров'я людини; допомогти дітям усвідомити, що здоров'я залежить від здорового способу життя. Виховувати у дітей бажання піклуватися про своє здоров'я. Вчити працювати з інтелект-картою.

Соціально-емоційний розвиток

Продовжувати формувати уявлення дітей про настрій та самопочуття. Формувати вміння відстежувати свій емоційний стан, уявляти його забарвлення. Закріпити навички сумісних дій у команді, вміння співпрацювати, узгоджувати власні дії з діями однолітків.

Мовленнєвий розвиток

Формувати бажання висловлювати свої почуття. Розвивати зв'язне мовлення дітей, вміння робити висновок, починаючи з вказаних слів, розвивати вміння відповідати на питання вихователя повним реченням, аргументувати свою думку, активізувати словник дітей словосполученнями «латинські літери», «здоровий спосіб життя».

Господарська праця

Формувати навички господорської праці, бажання власноруч  приготовити салат. Розвивати позитивне ставлення до сумісної праці, виконання  індивідуальних і колективних доручень; формувати  вміння розподіляти роботу за допомогою вихователя.

bottom of page